Ana Sayfa Kariyer Dilek ve Öneriler English
 
Biz Kimiz?
Yönetim Kurulu
İnsan Kaynakları
Yöneticilerimiz
İnsan Kaynakları Uygulamalarımız
Birikimli Yaşam Sigortası Planları
Esnek Yaşam Planı
Tek Ödemeli Yaşam Planı
Risk Sigortası Planları
Yıllık Yaşam Planı
Ferdi Kaza Planı
Konut Destek Planı
Eğitim Destek Planı
Tehlikeli Hastalıklar Planı
Travel Plan
Vergi Avantajı
Sigorta Terimleri
Sözlüğü
New Life Yaşam Sigorta A.Ş, 2006 sonlarından itibaren( Global Equities Management S.A.), kısaca GEM’in büyük finansal desteği ile kurulan yeni bir hayat sigorta şirketi.

GEM Global Equities Management S.A.

Bir fon yönetimi firması olan GEM, başta Türkiye ve Bahamalar olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde faaliyetlerini sürdürüyor. Öncelikli olarak fon yönetimi konusunda uzmanlaşan GEM, farklı ülkelerde kısa ve uzun vadeli yatırımlarıyla da dünya ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

GEM’in yatırımlarıyla Türkiye de kazanıyor

Yönetmekte olduğu fon büyüklüğü 2006 sonu itibariyle 500 milyon Dolar’a ulaşan GEM’in, yatırım yaptığı ülkeler arasında Türkiye’nin her zaman önemli bir yeri bulunmaktadır.

GEM, yönetimi altında bulunan fonlar aracılığıyla Türkiye’de yaptığı yatırımlarının dışında, hem firma olarak faaliyet alanlarını genişletiyor, hem de yabancı kurumsal yatırımcılara danışmanlık hizmeti veriyor.

Sigortacılık sektöründe New Life ile GEM imzası!

GEM’in Türkiye’de faaliyet gösteren araştırma ofisi, Türk piyasasını yakından tanımanın verdiği güçle hızla gelişmekte olan sigortacılık sektörüne yatırım yapma kararını almıştır. Bu kararın ardından, GEM’in büyük finansal desteğiyle 2006 yılı sonunda New Life kurulmuştur.

Sigorta sektörünün gelecek vaat eden bir sektör olduğu inancıyla yola çıkan GEM, New Life ile öncelikle yaşam sigortası alanında önde gelen gruplar arasında yer almayı hedefliyor. New Life, tecrübeli ve bu alanda uzman kadrosuyla Türk sigortacılık sektörüne yeni bir soluk getirmek istiyor.

New Life ile yeni bir yaşam başladı

Türk sigortacılık sektörüne yepyeni ve taptaze ürünleriyle hızlı bir giriş yapan New Life, kaygılardan ve korkulardan uzakta yepyeni bir yaşamın olanaklarına kapıları aralıyor. Ferdi kazadan eğitim destek planına, tehlikeli hastalıklardan birikimli yaşam sigortası planlarına kadar pek çok ürünü farklı ve yeni bir uzmanlık anlayışıyla müşterilerine ulaştırıyor. New Life, sigortacılık kategorisinde piyasaya farklı ve yenilik getiren ürünler sunmayı hedefliyor.

Sadece hayat sigortası konusunda odaklanmayı hedefleyen New Life, bu konuda halkın bilinçlenmesiyle yaşam sigortacılığında varolan tutumların değişeceğini ve gelişeceğini öngörüyor. Modern hayatın temel ihtiyaçlarından biri haline gelen sigorta kavramı, kentli insanın kaybedeceklerinin karşısına sigorta güvencesini çıkarıyor.

New Life Yaşam Sigorta, varolan piyasa şartlarını aşarak, mevcut pazarı büyütmek için çalışmayı hedefliyor.

Tüm hakları saklıdır. New Life Yaşam Sigorta A.Ş. 2007