Ana Sayfa Kariyer Dilek ve Öneriler English
 
Biz Kimiz?
Yönetim Kurulu
İnsan Kaynakları
Yöneticilerimiz
İnsan Kaynakları Uygulamalarımız
Birikimli Yaşam Sigortası Planları
Esnek Yaşam Planı
Tek Ödemeli Yaşam Planı
Risk Sigortası Planları
Yıllık Yaşam Planı
Ferdi Kaza Planı
Konut Destek Planı
Eğitim Destek Planı
Tehlikeli Hastalıklar Planı
Travel Plan
Vergi Avantajı
Sigorta Terimleri
Sözlüğü
Tek Ödemeli Yaşam Planı

Tek Ödemeli Yaşam Planı'nda düzenli ve küçük ödemeler yapmak yerine tek seferde toplu bir prim ödemesi yapabilirsiniz. Böylece bir dönem elinize geçen toplu bir parayı, geleceğinize yatırım olarak değerlendirebilirsiniz. New Life'ın Tek Ödemeli Yaşam Planı ile belirlediğiniz sigorta süresi sonunda, yatırdığınız prim tutarı ve bu tutarın değerlendirilmesiyle elde edilen tüm kâr payları değer kaybetmeden, toplu gelir olarak size geri döner.

Yaşam kaybı durumunda ise tek seferde ödediğiniz primin en az 1 en fazla 5 katı olmak kaydıyla sizin belirleyeceğiniz tutar ve elde edilen birikimleriniz yakınlarınıza ödenir.

Dilerseniz, Tek Ödemeli Yaşam Planı'na dahil olduğunuz andan itibaren ek prim ödemeleriyle de geleceğiniz için yaptığınız yatırımı artırabilirsiniz.

Tek Ödemeli Yaşam Planı'nın yaşamınıza getirdiği avantajlar bu kadarla da kalmıyor. İlk yılınızı tamamladıysanız, toplu paranız üzerinden borç alabilir, poliçenin süre sonunu beklemeden o güne kadar oluşan kâr paylı birikiminizi alarak sigortadan ayrılabilirsiniz.

Tüm hakları saklıdır. New Life Yaşam Sigorta A.Ş. 2007